• DIOR Intense Joy by Dior woda perfumowana dla kobiet 90ml (TESTER)

The Symbol : 89564-0

FLAKONY to produkty pełnowartościowe, służące celom demonstracyjnym. Są pakowane w białe lub szare opakowania lub bez pudełka. Często pozbawione są ozdobnej zatyczki chroniącej spray. Główną zaletą flakonów jest ich niższa cena.

390.00
qty Add to wishlist
Delivery time to 14 days
Shipping price The Lack Of
The Availability Of no availability
The Weight Of The 0.385 kg
Leave your phone
Jeśli spodobała Ci się perfumowana woda damska Joy by Dior, na pewno będziesz zadowolony z jej bardziej intensywnego designu, który ** Christian Dior ** wprowadził na rynek w 2019 roku pod nazwą ** Joy by Dior Intense **. Tutaj intensywny jest nie tylko zapach, ale także i kolor, dzięki któremu można go łatwiej odróżnić od starszego poprzednika.

### Rozkoszuj się francuską elegancją dzięki perfumowanej wodzie Joy marki Dior Intense

Francuski zapach to z pewnością ten zawierający woń róży z Grasse, która jest też nazywana stulistną lub girlandową i od wieków była stosowana przez światowe marki do produkcji perfum. Róża z malowniczego francuskiego miasteczka Grasse jest umieszczona w samym sercu **wody perfumowanej Joy by Dior Intense**, gdzie harmonizuje się z zapachem jaśminu. Początkowe nuty są świeże oraz kwiatowo - owocowe , ale sam zapach jest oparty na woni słodkiej wanilii, przyprawionej fasoli tonce, drzewie sandałowym oraz zmysłowym piżmie. Te składniki umiejscawiają zapach wśród tych orientalnych. Mimo to, dzięki posiadaniu w swojej zawartości róży należy również do tych bardzo eleganckich, a pod wpływem jaśminu do lekko pudrowych zapachów.
Rodzaj produktu woda perfumowana
Dla kogo dla kobiet
Wybierz opakowanie produkt pojedyńczy, TESTER
Wielkość produkt pełnowymiarowy
Opakowanie FLAKON, spray w kartoniku z napisem „TESTER" lub bez pudełka, często bez ozdobnej zatyczki
Zwrot towaru 30 DNI na odstąpienie od umowy bez podania przyczyn - szczegóły w regulaminie
Oryginalne perfumy z hologramem ORYGINALNE PERFUMY Z HOLOGRAMEM
stan nowy
Zdjęcie Zdjęcie ma charakter informacyjny, a rzeczywisty wygląd produktu może się różnić od prezentowanego. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne zmiany producenta w wyglądzie opakowania.
Stan opakowania oryginalne
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question